Сили оборони вдарили по підземному газосховищу в окупованому Криму
Підрозділи Сил безпілотних систем України завдали ударів по Глібівському підземному сховищу газу на окупованому півострові Тарханкут у Криму, а також по низці об’єктів російської логістики та протиповітряної оборони.
Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді “Мадяр”.
За його даними, удари були завдані по Глібівському підземному сховищу газу в районах населених пунктів Дозорне та Внукове в окупованому Криму. У СБС зазначають, що цей об’єкт регулює сезонне та добове споживання газу на півострові та підтримує тиск у газотранспортній системі.
Окрім цього, українські безпілотники уразили тепловоз у районі Роздольного в Криму, радіолокаційну станцію П-18 “Терек” у Запорізькій області та наземну радіолокаційну станцію “Репейнік” на території окупованого півострова.
Також під ударами опинилися два багатоцільові тягачі МТ-ЛБ із зенітними установками ЗУ-23 у Луганській області, паливозаправники в Донецькій, Запорізькій та Луганській областях, цистерна з паливно-мастильними матеріалами у Брянці, командно-спостережний пункт російського підрозділу поблизу Великої Новосілки та інший логістичний транспорт окупаційних військ.
Удари завдавали підрозділи 413-го окремого батальйону “Рейд”, 414-ї бригади “Птахи Мадяра”, 412-ї бригади “Nemesis”, 20-ї бригади “К-2”, 1-го окремого центру СБС та підрозділи ДПСУ.