Понад 30 атак за день: окупанти вбили двох літніх людей та понівечили ліцей на Нікопольщині
Понад 30 атак за день: окупанти вбили двох літніх людей та понівечили ліцей на Нікопольщині Упродовж дня 19 червня російські окупанти понад 30 разів атакували безпілотниками та обстрілювали з артилерії два райони Дніпропетровської області. Внаслідок атак дві людини загинули, ще восьмеро зазнали поранень. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа Обстріли Нікопольщини На Нікопольщині…