ҐУ тимчасово окупованому Криму запровадили графіки споживання електроенергії через проблеми з електропостачанням.
Про це повідомив телеграм-канал окупаційної енергокомпанії Криму “Крименергоінформ”, передають Патріоти України
Обмеження постачання електроенергії в Криму
“У зв’язку з аваріями на об’єктах електромережевого господарства Республіки Крим запроваджуються графіки обмеження режиму споживання електричної енергії за регіонами півострова. Інформація про графіки обмеження режиму споживання буде розміщена на офіційних сторінках адміністрацій та муніципалітетів, а також на офіційному сайті підприємства”, – сказано в повідомленні.